Stopa pro život Ski klub Šumava Svaz lyžařů ČR Mistrovství Evropy ve skimaratonu Euroloppet

Šumavský SKIMARATON

Mainmenu:

Šumavák???
21.02.17 | Karel
Definitivní rozhodnutí o podobě Šumavského skimaratonu padne ve čtvrtek ránu. V současné době na Šumavě intenzivně prší.
Děkujeme za pochopení.
Celý článek >>
Zvýhodněné startovné
18.02.17 | Karel
Zvýhodněné startovné do středy 22.2.2017.
Využijte zvýhodněné startovné na oba dny ČT Šumavského skimaratonu. 
Těšíme se na Vaši účast.
Celý článek >>
Vyhraj dovolenou s Euroloppetem
17.02.17 | Karel
elpas.jpg
Šumavák, jako nedílná součást seriálu Euroloppet nabízí držitelům pasu Euroloppet mnoho výhod, mezi které patří například nejhůř druhá startovní vlna a zvýhodněné startovné při přihlášce v den závodu. Pas stojí 39 € a je platný 10 let. Tato počáteční investice se tedy každému kdo objede v Evropě nějaký ten lauf velmi rychle vrátí. A to nemluvím o dárcích v podobě nákrčníku, či slevových poukázek na nákup sportovního zboží, které svou hodnotou již na počátku pas "zaplatí". 

Navíc na vybraných závodech, a náš (Váš) Šumavák mezi ně patří, je vždy v pondělí po závodech losován ze všech zúčastněných držitelů pasu Euroloppetu jeden výherce dovolené pro dvě osoby v hodnotě 700 €. Na Šumavákovi startuje pravidelně zhruba 250 držitelů pasu Euroloppetu. To je celkem dobrá šance na výhru, co říkáte?

Po světě chodí již 6000 lyžařů s pasem Euroloppetu. Staňte se i vy členem rodiny Euroloppet. Pas lze zakoupit on-line na stránkách euroloppet.com, nebo osobně na Šumavákovi u stánku Euroloppet v místě prezence závodu.
Celý článek >>
Šumavák team
16.02.17 | Karel
Ještě váháte? Seberte partičku a vytvořte Šumavák team. Přihlášky papírově při prezenci. Tři až pět borců co dají nedělní dlouhou klasiku. Počítá se součet časů tří nejlepších. Odměnou soudek pivka ze Šumavského pivovaru Vimperk nejen pro nejrychlejší tým. Štěstí se usměje i na jeden další - vylosovaný! Tak co? Jdete do toho?
Celý článek >>
Parkování
15.02.17 | Karel
parking.jpg

S parkováním na Šumaváku nebude opět žádný problém! 
Nejpozději ve čtvrtek obdrží všichni předem přihlášení e-mailem poukaz pro volné parkování na vyhrazeném parkovišti v prostoru bývalé roty (stejné místo jako v posledních letech). Parkoviště se nachází v těsné blízkosti obecního sálu, kde bude prezence. Poukaz pro volné parkování obdrží i ti, co se přihlásí na místě, stejně tak ti, co ho zapomenou doma :-). 
Na Šumaváka tedy v pohodě autem s parkováním přímo v obci Kvilda a zdarma.
Celý článek >>
>>>

Archiv článků