Stopa pro život Ski klub Šumava Svaz lyžařů ČR Mistrovství Evropy ve skimaratonu Euroloppet

Mainmenu:

Časová uzávěra
22.02.18 | Karel
Pořadatel vyhlašuje časovou uzávěru takto:
v sobotu pro trať 46 km FT - 15:00 hodin pro vjezd do druhého okruhu. Závodníci budou odkláněni do cíle.
v neděli pro trať 45 km CT - 12:30 hodin pro přejezd silnice na Filipově Huti. Závodníci budou vráceni na trať 23 km CT pro dojezd zpět do cíle závodu.
Celý článek >>
Aktuální informace - 21.2.2018
21.02.18 | Karel
2018-02-21_11-24-06.jpg

Přinášíme vám aktuální a souhrnné informace o závodu. Čtěte dále....


Celý článek >>
Pohled do zákulisí...
18.02.18 | Karel

Martina Mondlová - členka organizačního výboru Šumavského skimaratonu


Přibliž nám svojí pozici v organizačním týmu ČT Šumavského skimaratonu. Co všechno obnáší?

Prvotně se starám se o dobrovolníky, pomocníky, kontroly na trati, občerstvovače - zkrátka o ty, kteří nám pomáhají při samotném závodu. Na začátku je oslovuji s žádostí o pomoc při pořádání závodu, poté ve spolupráci s velitelem tratí je umísťuji na trať a předávám jim časový rozpis závodu. Pak také připravuji vybavení občerstvovacích stanic (ovoce, sušenky, pití,.....), ceny pro vítěze, pohybuji se na prezenci, v případě potřeby komunikuji se zahraničními závodníky před závodem,....  

Celý článek >>
Šumavák se blíží
30.01.18 | Ondra
Zima předvádí pěkný kvapík a jen co se nadějeme, máme tu 24. a 25. Února. Co to znamená? No přece konání Šumaváka. Nebojme se vlka nic, i přes právě probíhající oblevu je v okolí Kvildy sněhové pokrývky stále dost a předpověď je zatím velmi příznivá. A jak dobře víte, my jsme se dokázali vždy poprat i s nedostatkem sněhu. Tak neváhejte a přihlašujte se. My se na vás moc a moc těšíme. A abychom nezapomněli, už je na světě nový oficiální plakát a nám se náramně líbí. A co vám?
Celý článek >>
Poděkování
07.03.17 | Karel
32. ČT Šumavský skimaraton 2017 je minulostí. Děkujeme všem závodníkům za účast. Máme radost, že se Vám Šumavák líbí a že nám zachováváte přízeň.
Snažili ze všech sil o co nejlepší podmínky. Bohužel jsme museli kvůli silné oblevě i letos opustit naší standardní trasu a přistoupit k jejím úpravám. Věříme, že i varianta se startem na Modravě vás nezklamala. 
Přestože veškerý výtěžek ze závodu investujeme do péče o mladé lyžaře a biatlonisty našeho Fischer Ski klubu Šumava Vimperk, nezapomínáme ani na potřebnější. V rámci naší akce "Každé číslo pomáhá" i letos věnujeme 10 Kč z každého Vašeho startovného Oblastní charitě Vimperk. Dnes jsme předali dar ve výši 10120,- Kč.

charita.jpg

Přejeme příjemný zbytek letošní zimní sezóny a těšíme se příští rok 24.-25. 2. 2018 při 33. ročníku Vašeho Šumaváka na Kvildě na viděnou.


Celý článek >>
>>>

Archiv článků